Kriolipoliza e re portative me shumë funksione 10 inç 360 gradë

Kriolipoliza e re portative me shumë funksione 10 inç 360 gradë

Cryolipolysis: një mënyrë e re, jo-invazive për të reduktuar butësisht dhe në mënyrë efektive yndyrën në zonat e synuara të trupit që rezulton në një reduktim të dukshëm, me pamje të avancuar të yndyrës në zonat e trajtuara.Meqenëse trigliceridet në yndyrna do të shndërrohen në të ngurta në temperatura veçanërisht të ulëta, ai përdor teknologjinë e ftohjes për të synuar në mënyrë selektive fryrjet e yndyrës dhe eliminimin e qelizave yndyrore përmes një procesi gradual që nuk dëmton indet përreth, redukton yndyrën e padëshiruar, Ftohjen e kontaktit të sipërfaqes së pjesës së dorës rregullon temperaturën e lëkurës dhe mbron strukturat e imta dermale, duke realizuar efektet e shpejta të riformësimit të trupit duke e shtrënguar lëkurën!


Detajet e produktit

imazh 2

Mirë se vini të zgjidhni produktin tonë më të fundit, instrumentin e skulpturës së akullit me diamant. Ai miraton teknologjinë e avancuar të ftohjes rrethuese të kontrollueshme 360° + presionit negativ të vakumit.Është një instrument me metoda ngrirjeje selektive dhe jo invazive për të reduktuar yndyrën lokale.

E ka origjinën nga kërkimi dhe shpikja e Universitetit të Harvardit në Shtetet e Bashkuara, dhe është përdorur gjerësisht në aplikime klinike në Shtetet e Bashkuara, Britani, Kanada dhe vende të tjera.

peodukt2

Kavitacioni:direkt në shtresën yndyrore, vibroni me shpejtësi celulitin e rrënjosur thellë, prodhoni kavitacion të panumërt vakum, goditni fuqishëm qelizat yndyrore, lërini ato të prodhojnë plasaritje të brendshme dhe treten duke u bërë acidi yndyror i lirë.

RF shumë polare:përdor teknologji të pronarit për të krijuar një matricë energjie shumë efikase dhe të endur fort. kjo matricë e dendur energjie depërton në shtresa të shumta të dermës duke e ngrohur atë nga brenda jashtë.Depërtimi i plotë i lëkurës siguron efikasitet klinik të përmirësuar në mënyrë eksponenciale dhe rezultate të dukshme të produkteve

Lipo lazer:përdor teknologjinë më të fundit të lazerit të nivelit të ulët/të ftohtë për të reduktuar perimetrin dhe për të pikasur dhjamin në pothuajse të gjitha zonat e trupit pa operacion, pa ndërprerje ose skuqje.Një trajtim tipik 40-minutësh i belit mund të zvogëlojë një individ me ½ deri në ¾ inç, ndërsa një protokoll i plotë prej tetë trajtimesh zakonisht rezulton në humbje të shumëfishtë inç.

Përparësitë e kriolipolizës:

1.Teknologji jokirurgjikale

2. Teknologjia e kriolipolizës është e avancuar se teknologjia kirurgjikale Lipo

3.Teknologji popullore në Evropë dhe Amerikë

4. Teknika më e re për të humbur peshë redukton 26% yndyrë në zonën e trajtimit

5. Teknika e re është më e avancuar se RF dhe tejzanor.6.Eliminoni yndyrën e trupit pjesë pas pjesë ku dëshironi të reduktoni

Funksioni kryesor:

1. Dobimi i trupit, Riformësoni linjën e trupit

2. Heqja e celulitit

3. Heqja e yndyrës së lokalizuar

4. Limfa e drenazhuar

5. Shtrëngimi i lëkurës

6. Lehtësim i dhimbjes për relaksim

7. Përmirësoni qarkullimin e gjakut

8. Kombinoni kriolipolizën, trajtimin e kavitacionit me RF për të rritur efektin dobësues të pajisjeve të bukurisë

Veçori e makinës

1. Dy dore që punojnë njëkohësisht

2. 3 dore me kokë 8 përmasash për trajtimin e barkut, kofshëve, krahëve, shpinës, belit, mjekrës

3. Koka e butë zëvendësuese e silikonit e bën trajtimin komod

4. Dizajni i dorezës së zonës së ftohjes me kontakt të madh 360°

5. Sistemi super ftohës

Ujë + erë + gjysmëpërçues + kondensator

>5 orë punë të vazhdueshme nën -5℃ u përshtatet mjekëve të zënë

6. Sistemi i kontrollit të ekranit me prekje me ngjyra të dorës së integruar

imazh 3
imazh4

Na kontaktoni tani!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  • E mëparshme:
  • Tjetra: