Prezantimi i fabrikës

Prezantimi i kompanisë

E themeluar në vitin 1999, Beijing Sincoheren S&T Development co., Ltd. është një nga prodhuesit kryesorë të pajisjeve profesionale të avancuara të bukurisë dhe pajisjeve mjekësore.

Produktet tona shiten gjerësisht në fushën e kozmetikës, estetikës dhe dermatologjisë.Ne furnizojmë makinë lazer me dritë intensive të pulsit (IPL), makinë lazer CO2, makinë lazer me diodë 808 nm, makinë lazer Q-switched ND:YAG, makinë cirolipolyze Cooplas, makinë Kuma Shape, Makinë terapie LED PDT, Kavitacion tejzanor, makinë Sinco-hifu, etj.

Ne kemi Departamentin tonë të Kërkimit dhe Zhvillimit, Fabrikën, Departamentin e Shitjeve Ndërkombëtare, Distributorët Jashtë dhe Departamentin e Pas Shitjes.Ne gjithashtu ofrojmë shërbime OEM dhe ODM bazuar në dëshirat e klientëve.

5cc00da92e248

5cc00da92e248

Prodhimi është nën sistemin e cilësisë ISO13485 dhe përputhet me certifikimin CE. Është dëshira jonë për të pasur kënaqësinë të kënaqim distributorët dhe klientët tanë me produktet tona me cilësi të lartë dhe shërbimet profesionale.

Tani Beijing Sincoheren është bërë një kompani ndërkombëtare me zyra në Gjermani, Honkong, Australi dhe SHBA.Ne e mirëpresim gjithmonë bashkëpunimin tuaj.