Lajme

 • A është i mirë rezultati i trajtimit Sincoheren 5D HIFU?

  A është i mirë rezultati i trajtimit Sincoheren 5D HIFU?

  一 A është i mirë efekti i sincoheren 5D HIFU?1. Në fakt, efekti i HIFU 5D përfshin kryesisht ngritjen e indeve të varura, zbutjen e rrudhave dhe shtrëngimin e formës plastike.Zbutni rrudhat: eliminoni ballin, sytë, dekretet, qoshet e gojës, zbehni linjat e qafës.Ngrini indet e varura: Shtrëngoni qeset poshtë syve, mjekrën e dyfishtë, faqet e varura, sytë e varur dhe ngritjen e vijave të vetullave.Plasti kompakte...
  Lexo më shumë
 • Makinë për heqjen e tatuazheve me lazer Sincoheren ND Yag

  Ne jemi një nga liderët e industrisë në industrinë e bukurisë dhe pajisjeve mjekësore me 22 vjet histori.Tregu ynë kryesor është Evropa, zyra jonë e shërbimit është në Evropë, ne shkojmë atje çdo vit për ekspozitë dhe shërbime.Ne patëm nderin t'u shërbejmë shumë kompanive të famshme në të gjithë botën si "Alma laser, Lynton në MB, Venus Concept Devices në Kanada etj."Seritë tona lazer dhe IPL janë të gjitha FDA, ...
  Lexo më shumë
 • Vrasës i akneve, Aknet i zhdukur

  Duhet të keni shumë klientë që vuajnë nga aknet.Është koha për një zgjidhje të re për ta.Terapia më e fundit e kombinuar ndihmon klientin tuaj të heqë aknet, të vrasë bakteret, të zvogëlojë inflamacionin, të heqë shenjat e akneve dhe madje të rifitojë besimin.Sincoheren IPL ndihmon me aknet duke shtypur numrin e baktereve Propioni dhe duke penguar sekretimin e gjëndrave dhjamore.Veprimi i tij termik gjithashtu mund të përshpejtojë ...
  Lexo më shumë
 • Është koha për një pastrim pranveror!

  Është koha për një pastrim pranveror!

  E keni rifreskuar ende rutinën tuaj të bukurisë?Tani është koha e përkryer për të vendosur qëllime të reja dhe për të vlerësuar se cilat trajtime dëshironi të shtoni në rutinën tuaj.Gati për të bërë disa ndryshime efektive?Shihni çfarë ka të veçantë tani!Gdhendni trupin tuaj me Coolplas jo invazive, jo kirurgjikale dhe pa gjilpëra tani me 40% ulje (për cikël trajtimi).Trajtimi numër 1 në botë për ngrirjen e yndyrës, Coolplas është perfekt për...
  Lexo më shumë
 • Pse dermatologët e duan microneedling?

  Pse dermatologët e duan microneedling?

  Pajisja microneedling ka 36 gjilpëra çeliku inox, një përdorimshe.Me rreth 7000 rrotullime në minutë.Kjo do të thotë se po krijon rreth 100,000 kanale të vogla në lëkurën tuaj në minutë?Këto kanale të vogla: Hiqni pigmentin Zbërtheni plagët Rritni prodhimin e kolagjenit Stimuloni kaskadën e shërimit të plagëve Plazma e pasur me trombocite (PRP) është gjithashtu në gjendje t'i përdorë këto kanale për të shkuar direkt në burim (de...
  Lexo më shumë
 • Çfarë është aparati për heqjen e qimeve me lazer IPL?

  Çfarë është aparati për heqjen e qimeve me lazer IPL?

  Para dhe Pas menjëherë pas një kursi ose aparat për heqjen e qimeve me lazer IPL Trajtim për trajtimin e kapilarëve të thyer në faqe.Makina për heqjen e qimeve me lazer IPL nuk ka ndërprerje dhe është një trajtim praktikisht pa dhimbje!▫️Çfarë është aparati për heqjen e qimeve me laser IPL?Makina për heqjen e qimeve me lazer IPL është drita pulsuese më e fuqishme në treg (IPL) – trajton pigmentimin, vaskulare...
  Lexo më shumë
 • I thoni lamtumirë rruajtjes një herë e mirë me Depilimin me Laser!

  I thoni lamtumirë rruajtjes një herë e mirë me Depilimin me Laser!

  I thoni lamtumirë rruajtjes një herë e përgjithmonë.Metodat tradicionale të heqjes së qimeve si shkulja, rruajtja ose depilimi mund të jenë të dhimbshme, të çrregullta dhe të kushtueshme jashtë orarit.Pajisja jonë moderne për heqjen e qimeve me lazer, redukton përgjithmonë qimet në një sërë trajtimesh.Me shumë pjesë të dorës ne mund të trajtojmë në mënyrë efikase dhe efektive të gjitha zonat e trupit dhe të përshtatim trajtime për të gjitha llojet e lëkurës!Thuaj mirë...
  Lexo më shumë
 • Ballafaqimi me plagët e akneve?

  Ballafaqimi me plagët e akneve?

  Është shumë e rëndësishme t'i trajtoni aknet në kohë në mënyrë që të mos mbeteni me dhëmbëza Por çfarë nëse keni dhëmbëza tani?Lazeri fraksional CO2 është standardi i artë Microneedling gjithashtu ndihmon Ata kanë nevojë për 6-8 seanca Afati kohor për rezultate është 6-8 muaj Rezultatet zgjasin përgjithmonë Një procedurë bluarjeje + mezo Rishfaqja me lazer me lazer CO2 i jep fytyrës një pamje të freskët dhe të shëndetshme.Energjia e lazerit...
  Lexo më shumë
 • Paralajmërim Flash – Hyni në dhomën tonë të trajtimit Topsincoheren.

  Paralajmërim Flash – Hyni në dhomën tonë të trajtimit Topsincoheren.

  Heqja jonë profesionale me laser është e shpejtë, efektive dhe e sigurt për trajtimin edhe të zonave më të ndjeshme me rezultate të qëndrueshme dhe të përhershme.Terapistët tanë me laser janë me përvojë në operimin e teknologjisë lider në treg dhe më efikase në botë për heqjen e qimeve me laser - lazer Alexandrite 755 nm - për të siguruar trajtim të përshtatur për nevojat e trupit tuaj.Të gjithë lazerët tanë kanë gjithashtu...
  Lexo më shumë
 • A e dini se ne po përdorim tani Razorlase Titanium?

  Disa pamje të vjetra të klientes sonë të bukur duke marrë trajtimin e saj të heqjes së qimeve me lazer duke përdorur Razorlase!A e dini se ne po përdorim tani Razorlase Titanium?Kjo makinë e re është: • E sigurt për nxirje të rreme dhe lëkurë të nxirë nga dielli • Mund të trajtojë flokët e kuq, bjonde dhe të errët për shkak të kombinimit unik të tre gjatësive valore • Praktikisht pa dhimbje për shkak të teknologjisë në lëvizje dhe modalitetit SHR • Më e mira siguria...
  Lexo më shumë
 • A është Coolplas për ju?Nëse e gjeni veten në ndonjë nga këto kategori, Coolplas mund të jetë përgjigjja që po kërkoni!

  A është Coolplas për ju?Nëse e gjeni veten në ndonjë nga këto kategori, Coolplas mund të jetë përgjigjja që po kërkoni!

  Coolplas është trajtimi numër 1 në botë për ngrirjen e yndyrës, i cili redukton deri në 27% të yndyrës së padëshiruar të trupit pa kirurgji, gjilpëra ose anestetikë.Është i shpejtë, më i përballueshëm se alternativat kirurgjikale dhe krejtësisht jo invaziv, kështu që ju mund t'i ktheheni shpejt të bëni gjërat që doni.Synoni dhe skalitni një pjesë specifike të trupit Synoni dhe skalitni një pjesë specifike të trupit Nga mjekra deri te kofshët e brendshme, Coolpla...
  Lexo më shumë
 • Produkti më i ri Topsinoheren – pajisja më e avancuar në botë për zbulimin e lëkurës

  Produkti më i ri Topsinoheren – pajisja më e avancuar në botë për zbulimin e lëkurës

  Magic Mirror Plus është pajisja më e avancuar në botë për zbulimin e lëkurës së bashku me shkrepjen, analizimin, shfaqjen 3 në 1. Përvetëson teknologjinë e imazhit spektral RGB, UV, PL, kombinohet me inteligjencën artificiale dhe analizën e imazhit, testimin e tregut 12 vjet, 30 milionë baza të dhënash klinike , duke arritur një analizë efikase të lëkurës 15 sekonda.Të tilla si: njolla, poret, lagështia, tekstura, rrudha etj...
  Lexo më shumë