Pse na zgjodhet ne?

 • Makinë për heqjen e qimeve IPL SHR për përtëritje të lëkurës

  Makinë për heqjen e qimeve IPL SHR për përtëritje të lëkurës

  Makineritë IPL funksionojnë mirë si për heqjen e qimeve ashtu edhe për rishfaqjen e lëkurës, blini një dhe kryeni gjithçka.Kërkoni në internet.MOQ: Vetëm 1 komplet. Ju lutemi na kontaktoni WhatsApp: 8618801292711 për më shumë detaje dhe çmimet nëse jeni të interesuar për makineritë shr ipl për heqjen e qimeve dhe për përtëritjen e lëkurës me shumicë dhe pakicë.

 • Makinë për heqjen e qimeve me laser me diodë

  Makinë për heqjen e qimeve me laser me diodë

  Makinë për heqjen e qimeve me lazer me diodë 808nm/755nm/1064nm/2000nm, zgjidhje e përhershme për heqjen e qimeve, makinë e re për heqjen e qimeve me lazer për sallon bukurie, MOQ: 1 grup, Anket tani!

 • Makinë lazer Q-Switched Nd Yag

  Makinë lazer Q-Switched Nd Yag

  Po kërkoni disa pajisje për heqjen e tatuazheve me lazer?Makinat për heqjen e tatuazheve Sincohenren FDA+CE+ISO+TGA, MOQ:1, klikoni në secilën dhe merrni detaje. Sincoheren ka disa oferta të shkëlqyera për disa çmime të shkëlqyera në disa makineri të shkëlqyera për heqjen e tatuazheve me lazer, kështu që na kontaktoni tani!