Фабрички вовед

Вовед во компанијата

Основана во 1999 година, Beijing Sincoheren S&T Development co., Ltd. е една од водечките производители на професионална напредна опрема за убавина и медицински помагала.

Нашите производи се широко продавани во областа на козметиката, естетиката и дерматологијата.Ние доставуваме ласерска машина за интензивна пулсна светлина (IPL), машина за ласер со CO2, машина за диоден ласер од 808nm, машина за ласер со Q-switched ND:YAG, машина за циролиполиза Cooplas, машина за обликување кума, машина за терапија со PDT LED, ултразвучна кавитација, машина за синко-хифу, итн.

Имаме сопствен Оддел за истражување и развој, фабрика, Оддел за меѓународна продажба, странски дистрибутери и оддел по продажба.Ние исто така обезбедуваме OEM и ODM услуги врз основа на желбите на клиентите.

5cc00da92e248

5cc00da92e248

Производството е под ISO13485 систем за квалитет и одговара со CE сертификат. Нејзината желба е да имаме задоволство да ги задоволиме нашите дистрибутери и клиенти со нашите висококвалитетни производи и професионални услуги.

Сега Beijing Sincoheren стана меѓународна компанија со канцеларии во Германија, Хонконг, Австралија и САД.Секогаш ја поздравуваме вашата соработка.